Співробітники


Керівний склад театру:

Кашлiков Кирило Григорович - директор-розпорядник, народний артист України

Готфрід  Дмитро Олегович - головний бухгалтер  

 

Заступники генерального директора:

Макаренко Валентин Данилович - заслужений працівник культури України

Дмитрієва Тетяна Петрівна - заслужений працівник культури України

Серединський Євген Васильович - заслужений працівник культури України

Рябін Борис Йосипович - заслужений працівник культури України                                     

 

Помічник генерального директора-художнього керівника:

Левченко Тетяна Анатоліївна

 

Режисерська частина:

Величко Валентина Миколаївна - начальник, заслужений працівник культури України

Гаврищук  Лариса Юріївна - заступник начальника

 

Завідуюча трупою:

Шатрова Віра Іванівна

 

Помічники режисера:

Гейкрайтер Михайло Нафтулович - заслужений працівник культури України

Алдошина Ірина Віталіївна

Степенко Денис Юрійович

Асєєва Вікторія Володимирівна 

Литвин Сергій Ігорович

Власова Ольга Миколаївна   

 

Суфлери:

Пась Лілія Нафтулівна 

Царьова Віра Миколаївна                       

 

Літературно-драматургічна, інформаційно-аналітична частина:

Куріцин Борис Олександрович – керівник,  заслужений діяч мистецтв України

Шевчишин Сергій Анатолійович - заступник керівника

Філіпченко Наталія Юхимівна - заступник керівника

Моцарь Тетяна Василівна - провідний редактор

Францева Олена Олегівна  - провідний редактор

 

Зберігач фондів музею:

Кришень Людмила Петрівна

 

Балетмейстери:

Рубіна Алла Давидівна - балетмейстер-постановник, заслужена артистка України

Приходько Світлана Михайлівна - репетитор із класу балету

Бурлака Наталія Петрівна - репетитор із класу балету

 

Музична частина:

Шимко Олександр Артурович - начальник

 

 

Концертмейстери:

Аскевіч Вадим Вікторович

Горшков Єгор Олегович

 

Художник-фотограф:

Сомова Ірина Володимирівна - заслужений діяч мистецтв України

 

Керівники відділів і служб:

Серединська Світлана Григорівна - планово-економічна та правова діяльність

Середа Світлана Павлівна - відділ кадрів

Щербініна Яна Олексіївна - рекламно - видавнича діяльність, заслужений працівник культури України

Виродов Андрій Вікторович - завідувач художньо-постановочної частини, заслужений працівник культури України

Андрієвський Олександр Миколайович - заступник завідувача художньо-постановочної частини, заслужений працівник культури України

Попов Олексій Васильович - начальник машинно-декораційного служби

Буров Анатолій Олександрович - начальник електроосвітлювальної служби

Бородіна Ніна Іванівна - начальник костюмерної служби, заслужений працівник культури України

Лучко Світлана Миколаївна - начальник гримерно–постижерної  служби, заслужений працівник культури України

Чагарна Раїса Іванівна - начальник реквізиторської  служби

Дуберчак Андрій Борисович - начальник меблево-декораційної служби

Тененбаум Владислав Григорович - начальник служби звукозапису і відтворення

Шмило Анатолій Григорович - начальник декораційно-столярного цеху

Тихоновський Олексій Олександрович - начальник декораційно-художнього цеху

Кудряшов Олександр Євгенович - начальник декораційно-бутафорського цеху

Яковенко Наталя Василівна - начальник цеху з пошиття чоловічих костюмів

Корякіна Людмила Іванівна - начальник цеху з пошиття жіночих костюмів

Яковенко Микола Анатолійович - начальник цеху з пошиття взуття

Чернець Олег Вікторович - начальник декораційно-драпірувальна цеху

Нікітін Вадим Віталійович - начальник декораційно-слюсарного цеху

Григір Микола Дмитрович - начальник служби радіо-телевізійно-телефонного зв'язку

Шимко Валентин Пантелеймонович - начальник служби особливо важливих і відповідальних робіт із пуску, налагодження, ремонту виробничих потужностей

Бабич Володимир Сергійович - начальник служби з експлуатації та обслуговування технологічного обладнання сцени

 

Служба організації та обслуговування глядачів:

Дібров Дмитро Вікторович - головний адміністратор

 

Адміністратори:

Нагорний В'ячеслав Володимирович

Дишкант Анастасія Вадимiвна

Павленко Анастасія Михайлiвна